PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769142}

Degrassi: Nowy rocznik

Degrassi: Next Class
6,6 1 197
ocen
6,6 10 1 1197
Degrassi: Nowy rocznik
powrót do forum serialu Degrassi: Nowy rocznik

Rewelacja.

ocenił(a) serial na 9

Oglądnęłam wszystkie 4 sezony w tydzień. Serial wciąga, plus są krótkie odcinki, więc się nie nudzi. Polecam wszystkim, szczególnie nastolatkom.

Weronika_Bystrzycka

a dla nie nastolatki też polecasz?:)

ocenił(a) serial na 9
Weronka90

Jasne. Uważam, że ten serial nadaje się zarówno dla młodzieży jak i osób starszych. Poruszane są różnorodne tematy, z początku wydawał się nudny, ale z czasem nabrał sensu. Na pewno dużym plusem jest to, że akcja opiera się na wszystkich bohaterach nie na jednym czy dwóch. Polecam ogromnie, mi osobiście się bardzo podobał. Mam nadzieję, że Tobie również będą towarzyszyć pozytywne wrażenia.

Weronika_Bystrzycka

Super,dziękuję za odpowiedż,po oglądnięciu 13 reasons why,Euforia,Kontrola.Teoria Wielkiego Podrywu.Normalni ludzie, szukałam również ciekawego serialu,który przyciągnie moją uwagę by móc oglądać kolejne odcinki:))
Pozdrawiam:))

ocenił(a) serial na 9
Weronka90

Jeszcze gdybym miała coś od siebie polecić, to zachęcam do obejrzenia Elite, bardzi fajny serial z podłożem kryminalnym, przyjemnie się go ogląda. U mnie takie top to na pewno: Sex Education, Ty, Insatiable, Mroczne Pożądanie, Jeszcze nigdy, Ginny & Georgia. Ogromniej polecam te pożywsze tytuły, zapadają w pamięć. Pozdrawiam, dobrej nocy:)

Weronika_Bystrzycka

Sex education też widziałam i ponoć kręcą teraz 4 sezon który ma mieć premierę w przyszłym roku:)Mare z Easttown też fajny serial z Kate Winslet taki kryminalny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones