PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 551
ocen
5,7 10 1 20551
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

No cóż spodziewałem się trzeciej części, ale ją na pewno też nakręcą. Ciekawe jakie pomysły matematyczno-fizyczno-informatyczne zastosuja w Cube Zero, bo dla mnie to jest w tych filmach najwazniejsze. W dwójce to był zajebisty pomysł z tą teleportacją kwantową. Tak naprawde tam był jeden, no może kilka sześcianów. Jednak taka technologia strerowania materią, panowanie na dylacją czasową będzie dostepna za jakieś setki lat. Mam nadzieje, że nakręcą część trzecią, która już nie będzie opowiadała o zamkniętych ludziach. W sumie dla mnie Ci bohaterowie w tych filmach stanowią drugi plan, najważniejszy jest sam SZEŚCIAN, a nie jakieś tam durna psychologia bohaterów. W końcu psychologia to pseudonauka ;). Aha w Cube Zero podobno dojdą jakieś sprawy z fraktalami :).

Deterministic

stary jak myslisz ze motyw psychologiczny jest w tym filmie nieistotny to sie mylisz (przynajmniej ja tak mysle) bo bez tego to byloby to kino "dokumentalne", szescian jest istotny, ale mysle ze na rowni z przedstawianiem zachowan i reakcji ludzi ktorzy znalezli sie w miejscu niezrozumialym dla nich :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones