PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 547
ocen
5,7 10 1 20547
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

Tak właściwie to gdzie znajdują się te wszystkie ,,cuby,, bo ten z zera to pod jakimś jeziorem ,ale ten z 1 i szczególnie z 2 to w kosmosie czy co ? I kto i poco to robi ?

ocenił(a) film na 4
seba_1997

No więc - spoiler- Cube 1 znajduje sie głęboko pod ziemią. Jest stworzony aby Rząd czy jakaś podobna organizacja przeprowadzała doświadczenia na ludziach w uczuciach opresji i paranoi. Sprawdzają oni co zrobią ludzie w chwili śmierci. Kostkę budują często niewiadomi prawidlowego celu urządzenia architekci- np. Worth.
Cube 2 jest zagadką. Zbudowany- o ile nie stworzony- w czwartym wymiarze i jest ulepszeniem pierwotnej kostki. łamie ona wszystkie zasady i kpi sobie z zasad fizyki. Stworzony w tym samym celu co poprzedni, przez pewną organizację wojskową prowadzącą badania naukowe.
Cube Zero (3)- kostka zudowana na wzor pierwotnej kostki- ten sam cel, ci sami "architekci". Miejsce wybudowania- slusznie zauwazyłeś- pod jeziorem. Cel- sprawdzanie (nie) winnych ludzi, a nawet obserwatorów nizszego szczebla.
Film jest odzwierciedleniem naszej współczesnosci i pokazuje jak władza i kierownictwo wyzsze potrafi kierowac wobec bezbronnym spoleczenstwem ignorując potrzeby jednostki i pobudzając u niej isntykt przetrwania i przywództwa. Jakby cos nie jasnego- pytaj.

stephen84

dzięki za odpowiedź
(napisz jakie filmy lubisz )

ocenił(a) film na 4
seba_1997

Napisałem ci w forum części pierwszej Kostki.

ocenił(a) film na 7
stephen84

"Cube Zero (3)- kostka zudowana na wzor pierwotnej kostki" - taaa. Chyba na odwrót.

ocenił(a) film na 6
stephen84

Skąd Ty masz takie informacje? Śmiać mi sie chce. Cube 1* pod ziemią? skąd wiesz?
I przede wszystkim.. Cube 3 wzorowane na Cube 1? Oglądałeś w ogóle ten film? Cube 3, tzn. Zero, czyli jak sama nazwa wskazuje, zerowy projekt, istnieje przed pierwszą częścią filmu, z resztą zakończenie tylko temu dowodzi. I skąd Ty znasz cele Rządu to ja za Chiny ludowe nie mogę zrozumieć, wyssałeś wszystko z palca.

*Piszę 'Cube', żeby nie pisać 'pierwsza kostka', druga kostka itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones