PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 551
ocen
5,7 10 1 20551
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

Całkiem + SPOILER

ocenił(a) film na 4

miłe zaskoczenie bo film po niewypale pt. "Cube 2 : Hypercube" wyszedł dobrze. To jest film produkcji hiszpańskiej ? Jeśli tak, to jedyn co w tym filmie kuleje to gra aktorów. Zero pasji, zero emocji. Mały SPOILER
apropo motywu superżołnierza. Nie jestem co do niego przekonany, bo nby mógł by pokazywać zaawansowaną technologię jaką posiadali twórcy sześcianu, ja mimo to raczej odebrałem go jako urozmaicenie akcji. Poza tym słąbo rozwinięty motyw konspiracji, niby do sześcianu trafiają przestępcy a w rzeczywistości niewinni ludzie, króliki doświadczalne.
Ostatnie co mnie gnębi to zakonczenie, intelektualista jest pewien że zdąży do jednego z dwóch wyjść na co ma 10 minut, podkreślam pewność. Problem w tym że na czas znajdują przypadkowo 3, awaryjne wyjście. No cóż, może się czepiam ale po doskonałej pierwszej części musze patrzeć na ten film krytycznym okiem.
BTW. CZY WIERZYSZ W BOGA ? Spodziewałem się ze w koncu ktoś odpowie tak. W takim razie czy autystyk z pierwszej części przeżył na prawdę ?

użytkownik usunięty
Kolbe

Chybaa ktoś ma tu problemy z czytanie :-) Na samej górze jest informacja o tym, że jest to produkcja kanadyjska!!! Skąd się u Ceibie wzięła Hiszpania.? :-D

ocenił(a) film na 4

To było zapytanie, na które znam już odpowiedź. Miałem wersje z hiszpańskim dubbingiem co zepsuło prawie cały film.

użytkownik usunięty
Kolbe

"To jest film produkcji hiszpańskiej ? Jeśli tak, to jedyn co w tym filmie kuleje to gra aktorów."






Oj tak, z pewnością to wiedziałeś :-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones